Sponsorluk Koşulları

SAYIN FİRMA YETKİLİLERİ,

Çocuk ürolojisi ülkemizde yan dal uzmanlığı olarak tescil edilmiş bir bilim dalıdır. Ülkemizde çocuk ürolojisi hizmetlerinin kalitesinin yükseltilmesi, olgu çeşitliliğinin arttırılması, batılı anlamdaki güncel çocuk ürolojisi uygulamalarının daha fazla uzman tarafından uygulanır hale gelmesi ve bu konudaki deneyimli kişilerin deneyimlerinden topluluğun yararlandırılması amacıyla, Pediatrik Üroloji Derneği tarafından 5. Ulusal Pediatrik Üroloji Kongresi'nin PEDURO2014 adıyla Antalya'da düzenlenmesi kararlaştırılmıştır. Kongreye çocuk ürolojisi ile ilgilenen tüm uzmanlar davetli olup, 250 civarında aktif katılım beklenmektedir. Ayrıca ilişkili olan konularda çocuk nefrolojisi uzamanları, ürologlar ve ortopedi uzmanları da kongrede görev alacaklar ve katılacaklardır.

Kongre 16-19 Nisan 2014 tarihlerinde gerçekleştirilecektir. 5. Ulusal Pediatrik Üroloji Kongresi'nde hastanelere, hekimlere ve hemşirelere yönelik ürünlerinizi tanıtabilir, kurumunuzu lanse edebilir ve hedef kitlenizle bire bir diyalog sağlama imkanını bulabilirsiniz.

Kongremiz ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Türkiye geneline açık ve geniş katılımın beklendiği bu organizasyonda sizleri en iyi şekilde lanse edeceğimize inanıyoruz. Katkılarınız ve ilginiz için teşekkür eder, organizasyonumuzda sizleri de aramızda görmeyi dileriz.

Prof. Dr. İbrahim ULMAN

Pediatrik Üroloji Derneği Başkanı
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi
Çocuk Cerrahisi Anabilim Dalı
Pediatrik Üroloji Bilim Dalı
ibrahim.ulman@gmail.com