kongre2020.jpg

PEDURO 2020

Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri bu yıl 19-22 Kasım 2020 tarihlerinde Antalya, Belek, Su Sesi Otel’de Türkiye Çocuk Cerrahisi Derneği ile Pediatrik Üroloji Derneği tarafından ortaklaşa düzenlenecek olan “38. Ulusal Çocuk Cerrahisi Kongresi”, “11. Ulusal Çocuk Ürolojisi Kongresi” ve “24. Ulusal Çocuk Cerrahisi Hemşireliği Kongresi’’ ne davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Her yıl geleneksel olarak ve ayrı ayrı düzenlenmekte olan Çocuk Cerrahisi ve Çocuk Ürolojisi Kongrelerini belirli aralıklarla birlikte düzenleme kararı almış olan Derneklerimiz bu sene Antalya’da yapılacak olan ortak kongrede buluşacak olmanın heyecanını yaşamaktadır. Deneyimlerimizi paylaşmak ve aktarmak, güncel gelişmeleri birlikte gözden geçirmek ve irdelemek için Derneklerimiz güçlerini birleştirerek en genç üyemizden en kıdemlilerine kadar bir arada olmalarını, çalışmalarını, tartışmalarını, öğrenmelerini ve aynı zamanda eğlenmelerini hedeflemiştir. Ayrıca, bu kongrede alışageldiğimiz kalıpların da biraz dışına çıkarak bilimsel olduğu kadar sosyal olarak da doyurucu bir kongre ortamı oluşturmaya çalışıyoruz.

Çocuk Cerrahisine ve Çocuk Ürolojisine gönül vermiş tüm üyelerimizi kongremizde görmek, birlikte olmak, öğrenmek, paylaşmak ve aynı zamanda eğlenmek dileği ile.

Saygılarımızla,

   
Orkan Ergün Abdurrahman Önen
   
Türkiye Çocuk Cerrahisi Derneği Başkanı Pediatrik Üroloji Derneği Başkanı
   

Kongre Web Sitesi için tıklayın...

Bizi İzleyin

İletişim Bilgileri

Valikonağı caddesi, Yapı Kredi Vakıf Binası, No: 173, Daire: 12/3 80200 Nişantaşı, İSTANBUL
+90 212 233 12 18
+90 212 234 03 19
Top