PEDURO 2017 Videokampı

Pediatrik Üroloji Derneği, 8-9 Nisan 2017 tarihleri arasında Trabzon ilinde “Açık ve Laparoskopik Üriner Sistem Cerrahisi” başlıklı Videokamp düzenleyecektir. Kamp çalışmamız Çocuk Ürolojisi ve Çocuk Cerrahisi Uzmanları, Çocuk Ürolojisi Yan Dal Asistanları ve 3. yılını tamamlamış kıdemli Çocuk Cerrahisi Asistanlarının başvurularına açıktır.

Geçen sene olduğu gibi bu sene de, seçilmiş ana başlığın alt başlıklarında, cerrahi teknik yaklaşımların çok sayıda video ve fotoğraflarla gösterileceği; görseller üzerinden tekniğe dair ipuçları, sorunların çözümü ve farklı yaklaşımların tartışılacağı bir kamp dönemi geçirmeyi umut ediyoruz. Ana başlık altında böbrek, üreter ve mesane cerrahisi ve komplikasyonlarına yönelik bir içerik olacaktır.

Katılımcıların kayıt, konaklama ve yemek organizasyonları Pediatrik Üroloji Derneği tarafından yapılacak ve karşılanacaktır. Katılımcı sayısı maksimum 40 kişi ile sınırlandırılacaktır. Ön kayıt için adınız soyadınızı, çalıştığınız kurumu, Çocuk Ürolojisi ve Çocuk Cerrahisi Uzmanı, Çocuk Ürolojisi Yan Dal Asistanı veya Çocuk Cerrahisi Asistanı olma durumunuzu, cep telefonu ve e-mail bilgilerini videokamp2017@gmail.com mail adresine gönderiniz. Konu ile ilgili, gerekli olduğu takdirde Pediatrik Üroloji Derneği Genel Sekreterine e-mail ile başvurabilirsiniz. Kampımız ile ilgili gelişmeler www.peduro.org.tr sayfasından ve e-mail listesinden aralıklı olarak güncellenerek sizlere duyurulacaktır. 

Saygılarımızla,

Pediatrik Üroloji Derneği Yönetim Kurulu

Videokamp Programı

  • slide
  • slide
  • slide
Loading Conversation

Follow Us

Contact Informations

Valikonağı caddesi, Yapı Kredi Vakıf Binası, No: 173, Daire: 12/3 80200 Nişantaşı, İSTANBUL
+90 212 233 12 18
+90 212 234 03 19
Top